مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت بازرگانی شیشه سکوریت طرح دار با قیمت مناسب

آنچه در این مقاله میخوانید

نحوه چاپ روی شیشه سکوریت طرح دارفروشنده انواع شیشه سکوریت طرح دار در کشور

شیشه هایی که به سکوریت معروف هستند، ضخامت بالایی دارند و سنگین می باشند. عموماً از آنان برای ورودی و خروجی مغازه ها و ساختمان ها استفاده می کنند. در این بخش می خواهیم در رابطه با شرکت بازرگانی شیشه سکوریت طرح دار با قیمت مناسب صحبت کنیم و این که این محصول در چه طرح هایی ارائه می گردد؟ 

شرکت بازرگانی شیشه سکوریت طرح دار با قیمت مناسب

نحوه چاپ روی شیشه سکوریت طرح دار

نحوه چاپ روی شیشه سکوریت طرح دار بی تردید شما هم در جاهای گوناگون، با شیشه های طرح دار برخورده اید. ولی در اینجا می خواهیم درباره نحوه چاپ روی شیشه سکوریت طرح دار، صحبت کنیم. برای این منظور از دستگاه های خاصی استفاده می کنند. انتخاب نوع دستگاه اهمیت خاصی بر کیفیت چاپ دارد. 

بهترین چاپگرها مجهز به سیستم یو وی می باشند که کارایی بالایی دارند. عملیات چاپ نیز بر روی شیشه های سکوریت به روش کوره ای و یا بدون آن انجام می شود. براث این کار، اغلب از جوهر سرامیک استفاده می کنند. برای این کار، در گام نخست، رنگ سرامیکی را بر روی شیشه پیاده می نمایند و آن را در کوره قرار می دهند. 

با حرارت، شیشه و رنگ با هم دیگر عجین شده و طرح به شیوه استاتیک روی آن باقی می ماند. در زمینه نوع بدون کوره ای چاپ طرح نیز همه این کارها صورت می گیرد؛ اما شیشه را در کوره قرار نمی دهند. به این گونه چاپ شیشه سکوریت انجام می شود که روش های متداول آن است. 

طرح شیشه سکوریت به زیبایی آن چندین برابر می افزاید که در بخش بعدی درباره انواع آن، بیشتر صحبت خواهیم کرد. 

فروشنده انواع شیشه سکوریت طرح دار در کشور

فروشنده انواع شیشه سکوریت طرح دار در کشور در کشورمان، فروشنده انواع شیشه سکوریت طرح دار، آن را در کیفیت ها و ضخامت های گوناگونی ارائه می دهد. از این طریق می شود شیشه سکوریت رنگی و ساده را نیز به دست آورد. ولی شاید برای شما این پرسش بوجود آمده باشد که این شیشه ها چه طرح هایی دارند؟ به این موارد دقت کنید: 

  • طرح گل 
  • طرح طبیعت 
  • طرح های مدرن 
  • طرح های اشکال هندسی 
  • طرح های خطوط مورب 
  • طرح های مات 

فروش شیشه سکوریت در مدل های متنوعی انجام می پذیرد. نکته اساسی در زمینه خرید این نمونه از محصولات این است که حتماً پیش از تهیه کالا، ابعاد آن را در نظر بگیرید؛ زیرا که چنین شیشه های به دلیل ضخامت بالا برش پذیر نیستند. 

همینطور سعی کنید تا شیشه با کیفیت و را مطابق با مکانی که در نظر دارید آن را نصب کنید، به سفارش دهید و به این شکل زیبایی منحصر به فردی به محیط ببخشید. 

سید رضا عباسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.