مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت پخش شیشه مشجر طرح دار در اصفهان

آنچه در این مقاله میخوانید

چگونه شیشه مشجر طرح دار را رنگ کنیم؟قیمت روز شیشه مشجر طرح دار در بازار

شرکت پخش شیشه مشجر طرح دار در اصفهان، محصول خود را در برندها و همینطور رنگ های گوناگونی ارائه می دهد. همچنین این محصولات را در ضخامت ها و کیفیت های متفاوتی عرضه می کند. ولی آیا از قیمت روز انواع شیشه مشجر نازک و یا ضخیم با خبر هستید؟ می دانید چه فاکتورهایی در این زمینه در نظر گرفته می شود؟ شرکت پخش شیشه مشجر طرح دار در اصفهان

چگونه شیشه مشجر طرح دار را رنگ کنیم؟

چگونه شیشه مشجر طرح دار را رنگ کنیم؟اغلب برای این که محیط امنی را در داخل خانه برای خود ایجاد کنیم، از شیشه های مشجر استفاده می نماییم. البته از این محصول در پارتیشن کردن برخی از فضاهای داخلی ساختمان هم کار می گیرند. 

ولی برای آن دست از کسانی که شیشه ای را تهیه کرده اند و هنوز به نظرشان نور زیادی وارد می شود و یا از بیرون دید دارد، می شود راه های گوناگونی را پیش داد. یکی از این طریقه ها، رنگ کردن است. اما چگونه شیشه مشجر طرح دار را رنگ کنیم؟ برای این کار در گام نخست، نیاز است که ابزار لازم را تهیه نمایید. 

شما به مقداری رنگ (به دلخواه) الکل، برس و همین طور کاغذ، مداد و پالت نیاز دارد. رنگ آمیزی شیشه هایی که طرح دارد، باید با دقت بالایی انجام شود. البته این کار، نیاز به اندکی سلیقه هم دارد. برای نمونه می توانید به جای رنگ آمیزی کامل، روی آن گل، گیاه، درخت و سایر مناظر دیگر را بکشید. 

در هر حال، نیاز است که در وهله اول، شیشه را کاملاً با الکل تمیز کنید و به نوعی غبار روبی نمایید. پس از آن، آرام با قلم موهایی که در اختیار دارید، رنگ را روی شیشه بکشید و توجه کنید که به خوبی وارد منافذ ریز آن شود. رنگ شیشه مشجر را به این روش راحت می توانید، تغییر بدهید. 

قیمت روز شیشه مشجر طرح دار در بازار

قیمت روز شیشه مشجر طرح دار در بازاردر بازار، قیمت روز شیشه مشجر طرح دار متفاوت اعلام می گردد. این موضوع، بستگی به موارد مختلفی دارد که در زیر به آن اشاره می کنیم: 

  • شرکتی که آن را تولید کرده 
  • نحوه عرضه و تقاضا 
  • ضخامت محصول 
  • رنگ و لعاب آن 
  • ابعاد شیشه 

در هنگام خرید شیشه مشجر دقت کنید که این محصول مدل های منحصر به فرد زیادی دارد که از آن جمله می شود به طرح برفی، سیمی، فرانسوی، درخت، بازوبندی و غیره اشاره کرد. همچنین ضخامت های آن از سه میلیمتر به بالا آغاز می شود. 

در هر صورت، شیشه های طرح دار مشجر، انواع مختلفی دارند و به همین دلیل است که نرخ های شان با هم دیگر متفاوت می باشد. 

سید رضا عباسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.