مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات شیشه سکوریت اجاق گاز به کشورهای همسایه

آنچه در این مقاله میخوانید

انواع شیشه سکوریت اجاق گازمشخصات ظاهری شیشه سکوریت اجاق گاز

از شیشه های سکوریت در ساخت انواع لوازم خانگی هم استفاده می شود که می توان از اجاق گاز و فر یاد کرد. در این حوزه، کارخانه جات متعددی فعالیت می نمایند و همچنین شاهد صادرات شیشه سکوریت اجاق گاز به کشورهای همسایه هستیم. این محصولات انواع متعددی دارند که در بخش های پایین به آن خواهیم پرداخت. 

صادرات شیشه سکوریت اجاق گاز به کشورهای همسایه

انواع شیشه سکوریت اجاق گاز

انواع شیشه سکوریت اجاق گازهنگامی که صحبت از انواع شیشه سکوریت اجاق گاز می شود، بیشتر منظور این است که محصولاتی از این دست، در رنگ ها، مدل ها و همچنین سایزهای گوناگونی ساخته می شوند. عمدتاً برای تمیز نگهداشتن اجاق گاز و این که گرد و غبار زیادی روی آن ننشیند، از شیشه ها برای آن استفاده می کنند. 

این شیشه ها هم برای روی این کالا تولید می گردند و هم این که در بخش پایینی تعبیه می شوند. به این ترتیب، انواع شیشه سکوریت فر و اجاق داریم که به صورت رنگ های شفاف و تیره ارائه می شوند. اما چرا از این نوع شیشه در این امور استفاده بعمل می آید؟ دلایل متعددی دارد که در زیر به برخی از مهمترین شان اشاره می کنیم: 

  • مقاومت بالایی در برابر ضربه دارند. 
  • حرارت به آنان آسیبی نمی رساند. 
  • به اجاق گاز و فرد زیبایی خاصی می دهد. 
  • محکم می باشند. 
  • نسوز هستند. 

این ها موارد گوناگونی است که استفاده از شیشه های سکوریت را در فر و اجاق گاز، توجیه می کند. اما درباره اشکال این محصول، در پایین بیشتر صحبت خواهیم کرد. 

مشخصات ظاهری شیشه سکوریت اجاق گاز

مشخصات ظاهری شیشه سکوریت اجاق گازشرکت های مختلفی که در کار تولید اجاق گاز می باشند، با دستگاه های ویژه ای برش شیشه سکوریت را انجام می دهند و به این ترتیب، محصولی در اشکال متنوعی می سازند. از جمله مشخصات ظاهری شیشه سکوریت اجاق گاز می توان به ضخامت ها و سایزهای مختلف آن اشاره کرد. 

تولید شیشه سکوریت در ابعاد گوناگونی صورت می گیرد و درست بر اساس اندازه خود اجاق و یا فر آن را می سازند. آنان را می توان برای اجاق های برقی و گازی تهیه کرد. همینطور تولیدی شیشه سکوریت کرج و یا سایر سازندگان، آن را بر پایه نیاز می سازند که در صورت شکسته شدن، راحت نمونه آن مورد نظر را تهیه کرد. 

اما این شیشه ها در سایزهای 40.87، 45.85، 44.85، 30.84 و ابعاد متعدد دیگری ساخته می شوند. آنان به شکل مستطیلی، مربعی، به صورت خمیده و مسطح عرضه می ‌گردند که رنگ های متفاوتی هم دارند. از آن جمله می شود به رنگ شفاف، مشکی، خاکستری، قهوه ای و … اشاره نمود. 

سید رضا عباسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.