مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات شیشه فلوت صادراتی در ترکیه

آنچه در این مقاله میخوانید

مراحل ساخت شیشه فلوت صادراتیشرکت پخش شیشه فلوت بین کابینتی صادراتی

شیشه فلوت صادراتی، یکی از بهترین کالاها در این حوزه به شمار می رود. شرکت های بازرگانی مختلفی اند که در زمینه صادرات این چنین محصولی به ترکیه و سایر کشورهای دیگر همسایه فعالیت می نمایند؛ اما این محصول را به چه روش هایی می سازند و از چه کیفیتی برخوردار است؟ صادرات شیشه فلوت صادراتی در ترکیه

مراحل ساخت شیشه فلوت صادراتی

مراحل ساخت شیشه فلوت صادراتی شرکت شیشه فلوت صادراتی، محصولات خود را بر اساس سفارشی که داده شده، تولید می کند. کارخانه، با استفاده از مواد اولیه متفاوت که شامل سیلیس، فسیل پتاسیم، نمک گلابی، ماسه های دریایی، خاکستر سودا، دولو میت و غیره می باشد، می سازد. در مراحل ساخت آن نیز دقت کافی به خرج داده می شود. 

تولید شیشه فلوت، در کوره با دمای بسیار بالای ذوب صورت می گیرد که در ابتداء مواد اولیه به مایع شیشه تبدیل شده و بعد از شناور شدن در مکانی که به آن حمام فلوت می گویند، ضخامت آن تعیین می گردد. همینطور محصول را توسط کمربند شیشه ای جلا می دهند. پس از سخت یا سرد شدن شیشه، آن را در قطرهای گوناگونی می سازند. 

نمونه صادراتی این نوع از شیشه، در طرح ها و رنگ های گوناگونی آماده می شود. از جمله مدل های متفاوت این کالا می توان به این موارد اشاره کرد: 

  • شیشه فلوت رومیزی 
  • شیشه فلوت لمینت 
  • شیشه فلوت پنجره 
  • شیشه فلوت آینه ای 
  • شیشه فلوت رنگی 

البته مدل های متعدد دیگری هم دارد که هر یک از آنان در ابعاد متنوعی آماده صادرات می شوند. 

شرکت پخش شیشه فلوت بین کابینتی صادراتی

شرکت پخش شیشه فلوت بین کابینتی صادراتی از شیشه در تزیین مکان های مختلفی به ویژه آشپزخانه نیز به شکل گسترده ای استفاده می نمایند. در این خصوص، نوع ساده و فلوت شیشه را به کار می برند که گونه دوم، به دلیل یک دست بودن و همین طور مقاومت بالا و شفافیت زیاد، مورد توجه است. شرکت پخش شیشه فلوت بین کابینتی صادراتی، محصول را در تنوع زیادی ارائه می دهد. 

اگر بازرگان این عرصه هستید و می ‌خواهید خرید شیشه فلوت را انجام دهید، بهتر است بدانید که این چنین محصولی از کیفیت های مختلفی برخوردار بوده از سوی دیگر در ضخامت بین 2 تا بیش از 20 میلیمتر تولید می گردد. 

شرکت پخش آن را در طرح ها و رنگ بندی های بسیار زیادی عرضه می کند که برندهای خارجی و ایرانی آن را ساخته اند. در هر حال، امروزه شاهد این هستیم که به شکل گسترده ای از شیشه به عنوان وسیله ای دکوراتیو استفاده در آشپزخانه کار می گیرند. دلیل این موضوع، درخشندگی، تمیزکاری راحت و قشنگی منحصر به فرد آن است. 

سید رضا عباسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.