مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات شیشه لمینت مات به عراق

آنچه در این مقاله میخوانید

ویژگی بارز شیشه لمینت ماتلایه کاری شیشه لمینت مات به چه صورت میباشد؟

یکی از شیشه هایی که امروزه کاربرد زیادی پیدا کرده، نوع لمینت است. این محصول را شرکت های مختلفی تولید می کنند. از طرفی این کالا تنها در داخل مورد استفاده قرار نمی گیرد بلکه شاهد صادرات شیشه لمینت مات به عراق و سایر کشورهای دیگر هم هستیم. اما با خصوصیات آن آشنایی دارید؟ می دانید چطور تولید می شود؟ صادرات شیشه لمینت مات به عراق

ویژگی بارز شیشه لمینت مات

ویژگی بارز شیشه لمینت ماتاز جمله ویژگی های بازر شیشه لمینت مات، می توان به مقاومت بالای آن در برابر حرارت و ضربه یاد کرد. البته خصوصیات دیگری هم دارد که در این جا به آن بیشتر می پردازیم. برای همین، موضوعات اصلی را بخش بندی نموده ایم که شامل موارد ذیل هستند: 

  • از لایه های متعددی تشکیل شده که قدر ضربه گیری را بالا برده است. 
  • نشکن می باشد و تفاوت های زیادی با سایر شیشه ها دارد. 
  • این نوع از شیشه، به نوعی عایق صدا است و عبور صدا را به حداقل می رساند. 
  • نوع مات، نور را نیز کمتر به داخل محیط وارد می کند. 
  • همینطور به راحتی نمی توان تشخیص داد آنسوی شیشه چه کسی فعالیت می کند. 

شیشه های لمینت، از جمله شیشه های ایمن به شمار می رود. مقاومت بسیار بالای آن، محصول را بسیار شبیه نوع سکوریت کرده که البته تفاوت های بیان آنان وجود دارد. خوب است بدانید که انواع گوناگونی از این محصول در مدل ها و رنگ های متنوعی ساخته می شود که یکی از نمونه های پر فروش آن، شیشه لمینت خم است. 

لایه کاری شیشه لمینت مات به چه صورت میباشد؟

لایه کاری شیشه لمینت مات به چه صورت میباشد؟کارخانه هایی که در خصوص تولید انواع شیشه فعالیت می نمایند، برای دوام بیشتر و ضربه پذیری بالاتر، محصولات خود را لمینت نیز می نمایند؛ ولی لایه کاری شیشه لمینت مات به چه صورت میباشد؟ 

در این خصوص باید گفت، در هر شیشه لمینت، دست کم دو لایه شیشه و یک لایه PVD که در واقع اتصال دهنده است، به کار می رود. این لایه اصلی، در میان دو جدار از شیشه گذاشته می شود که همین امر، باعث بالا رفتن کیفیت آن می شود. 

همینطور، برای ساخت چنین محصولی، در وهله نخست، شیشه را گرد و غبار آن را می گیرند. سپس، لایه از شیشه را وارد خط تولید کرده و بعداً اتصال دهنده را با ضخامت های گوناگونی به آن وصل می کنند. بعد از این فرآیند، جدار دیگر شیشه را هم به آن می چسبانند. در پایان، شیشه تحت حرارت قرار گرفته و فرایند تولید آن تکمیل می شود. 

ساخت شیشه لمینت به همین صورت انجام می شود. البته خوب است به این مسئله هم دقت کنید که قیمت شیشه لمینت بر اساس روش تولید و ضخامت آن تعیین می گردد. 

سید رضا عباسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.