مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات لمینت رنگی در ترکیه

آنچه در این مقاله میخوانید

انواع شیشه لمینت رنگی درجه یکنمایندگی فروش شیشه لمینت رنگی در اردبیل

شیشه ها انواع گوناگونی دارند که هر کدام شان در موارد خاصی به کار برده می شوند. از این میان، نوع لمینت این نوع از کالا، جزء بهترین ها محسوب می گردد. این محصولات را امروزه تولیدی های متفاوتی می سازند و از سوی دیگر، شاهد صادرات شیشه لمینت رنگی به ترکیه و سایر کشورهای دیگر هستیم. صادرات لمینت رنگی در ترکیه

انواع شیشه لمینت رنگی درجه یک

انواع شیشه لمینت رنگی درجه یک استفاده از رنگ ها در شیشه ها، به گذشته های دور بر می گردد. این کار نه تنها جنبه تزیینی دارد، بلکه از ورود نورهای ناخوشایند هم جلوگیری می کند. انواع شیشه لمینت رنگی درجه یک هم وجود دارد. این محصولات عموماً در ضخامت های مختلفی ساخته می شوند که همین مسئله روی کیفیت شان نیز موثر واقع شده است.

ولی شاید این سوال برای تان پدید آمده باشد که رنگ های شیشه لمینت کدام ها هستند؟ به مواردی که در پایین اشاره می نماییم، توجه کنید:

 • شیشه لمینت در رنگ آبی
 • شیشه لمینت در رنگ سبز
 • شیشه لمینت در رنگ صورتی
 • شیشه لمینت با رنگ برنزی
 • شیشه لمینت با رنگ قهوه ای
 • شیشه لمینت با رنگ شفاف

البته برچسب شیشه لمینت هم وجود دارد که از این طریق نیز می شود آن را به رنگ های متفاوتی تبدیل کرد. تنوع در این زمینه، سبب شده تا مشتریان بیشتری این کالا پیدا کند و فروش آن بالا برود.

این محصول از سه بخش تشکیل شده که دو لایه آن را شیشه تشکیل داده که در میان آن از جنسی به نام PVB استفاده می نمایند. همین مسئله باعث افزایش مقاومت می شود. به این صورت، ما شاهد تولید شیشه لمینت دوجداره هم هستیم.

نمایندگی فروش شیشه لمینت رنگی در اردبیل

نمایندگی فروش شیشه لمینت رنگی در اردبیل با مراجعه به نمایندگی فروش شیشه لمینت رنگی در اردبیل، می توانید در هر الوانی که خواسته باشید، محصول را مطابق با سلیقه خود به دست آورید.

نمایندگی شیشه لمینت، محصولات برندهای متعددی را عرضه می کند و از سوی دیگر، آن را در ضخامت های گوناگونی ارائه می دهد. شما از راه های دور و نزدیک نیز می توانید این مدل از شیشه را سفارش داده و آن را در مدت زمان تعیین شده، به هر نشانی ای که داده اید، تحویل بگیرید.

استفاده از شیشه های لمینت، مزایای زیادی دارد که از آن جمله می شود به مقاومت بالای آن در برابر ضربه، حرارت و عوامل محیطی اشاره کرد. از آن برای بالا بردن ایمنی هم کار می گیرند. این شیشه ها هرگاه اگر بشکنند، به اطرافیان خود آسیبی وارد نمی کنند، زیرا که به صورت قطعات ریز روی زمین پخش می شوند که خطری ندارد.

 

 • تبلیغات:
 1. شیشه سکوریتی که سخن می گوید ساخته شد
 2. استفاده از مومیایی انسان در ساخت شیشه دو جداره!!
 3. اولین شیشه ساخته شده برای برج ایفل
 4. پنجره های قصر محمد رضا شاه شیشه دو جداره داشت.

   

سید رضا عباسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.