مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه انواع شیشه سکوریت مات در بازار

آنچه در این مقاله میخوانید

کاربردهای مختلف شیشه سکوریت ماتقیمت روز شیشه سکوریت مات در سراسر کشور

شیشه از ایام خیلی قدیم در ساختمان سازی و زیبا سازی منازل و غیره بکار می رفته  ، با پیشرفت علم و تکنولوژی شیشه هم دچار تغییر شد. شیشه های معمولی کار آیی کمتری نسبت به شیشه های مدرن داشتند و باید جایگزین می شدند. از این رو دست به تولید شیشه سکوریت مات و انواع شیشه  مقام و نشکن زدند از انواع شیشه می توان شیشه لمینت را نام برد که شیشه لمینت از دو شیشه معمولی ساخته می شود که نسبت به شیشه معمولی مقاوم تر ولی سنگین تر است شیشه سکوریت هم وزن شیشه معمولی است ولی دارای مقاومت بالاتر است . و با روشهای خیلی زیاد شیشه  را مات یا نیمه مات می کنند. یک روش سند بلاست است با این وجود عرضه انواع سکوریت مات در بازار موجود است  که می توانید به طور مستقیم یا از طریق اینترنت اقدام به خرید نماید.

عرضه انواع شیشه سکوریت مات در بازار

کاربردهای مختلف شیشه سکوریت مات

کاربردهای مختلف شیشه سکوریت مات شیشه سکوریت مات پس از طی مراحل شستشو و حرارت 700 درجه و سپس هدایت به دستگاه پیشرفته بادزن تهیه و تولید می شود . شیشه سکوریت یا شیشه نشکن ضد ضربه مقاوم به گرما و ضد آتش است. شیشه های معمولی پر خطر هستند زود می شکنند و به علت این که هنگام شکستن به تکه های مختلفی تبدیل می شوند برای افراد حوادث ناگواری ایجاد می کنند.

شیشه های سکوریت در مقایسه با شیشه های معمولی و لیمینت در برابر ضربات وارده مقاوم هستند و اگر بنا به دلایلی شکستند فرو می ریزند و به ذراتی تبدیل می شوند که به انسان آسیب نرسد برای همین دلیل شیشه عقب ماشین را از شیشه سکوریت درست می کنند و شیشه های لیمنت وقتی شکست مانع از ورود افراد می شود به این دلیل شیشه جلوی ماشین را از شیشه های لیمنت می سازنند.شیشه های سکوریت را در رنگ های مات ،دودی و بی رنگ تولید می شود. و متقاضیان بیشتر شیشه های مات را می پسندند.شیشه های مات علاوه بر کدر بودن با انتشار نور محیط را نورانی می سازد و از کاربردهای مختلف شیشه سکوریت مات  را  در ساختن شیشه های بخاری ،درب شیشه هود،درب سینک شیشه ای ،شیشه های میز عسلی در انواع مختلف مربعی،-مستطیلی ،گرد و بیضی شکل و مصارف ساختمانی راه پله ها و…..بکار می رود.از کاربرد های دیگر تولید شیشه سکوریت رومیزی در انواع مختلف و در رنگ های متفاوت برای مصرف خانه ها ،هتل ها  ، کافه ها و….است

امروزه استفاده از شیشه سکوریت پلاستیکی یا استفاده از طلق باعث ایمنی بالاتر و احتمال خسارت کمتر می شود. حمل نقل راحت تری نسبت به سایر شیشه ها دارند.

شیشه های سکوریت پلاستیکی در رنگ های مات رنگی و شفاف رنگی تولید می شود.سکوریت پلاستیکی رنگی بیشتر جنبه تزئینی دارند.

قیمت روز شیشه سکوریت مات در سراسر کشور

قیمت روز شیشه سکوریت مات در سراسر کشور قیمت روز شیشه سکوریت مات در سراسر کشور با توجه به کاربرد های آن که باعث زیبا سازی و راحتی زندگی می شود، و با توجه به کیفیت تولید شیشه سکوریت مدرن در کارخانجات از قیمت شیشه سکوریت متفاوتی برخوردار است.

سید رضا عباسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.