مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه شیشه فلوت رنگی با کیفیت مناسب

آنچه در این مقاله میخوانید

تاریخچه شیشه فلوت رنگیفروشگاه شیشه فلوت رنگی شیراز با رنگ های متنوع

عرضه شیشه فلوت رنگی با کیفیت مناسب در کشورمان افزایش یافته است. شیشه فلوت رنگی استفاده های زیادی در ساختمان سازی و پروژه های مهندسین ساختمانی دارد. تولید شیشه های فلوت رنگی در کارخانه ها به انبوه رسیده و فروش آن رشد کرده است.

عرضه شیشه فلوت رنگی با کیفیت مناسب

تاریخچه شیشه فلوت رنگی

تاریخچه شیشه فلوت رنگی ساخت شیشه فلوت شیراز در کارخانه شیشه فلوت با استفاده از مواد اولیه مرغوب و درجه یک انجام می شود. شیشه فلوت کابینتی کاربرد های بی شماری در صنعت کابینت سازی دارد. 

 گرچه شیشه های شفاف از نظر قابل توجهی آهن زیادی ندارند ، اما از شیشه های کم آهن بیشتر است.  به دلیل این مقدار آهن بالاتر ، شیشه های شفاف دارای رنگ سبز مایل به سبز است.  این نتیجه طبیعی حضور اکسید آهن از عناصری مانند ماسه ، یا از مخزن یا ظرفی است که در آن شیشه در واقع ذوب شده است.  علی رغم اینکه یک فرایند منطقی است ، این کیفیت می تواند مشکلاتی را ایجاد کند.

 به عنوان مثال اگر به دنبال این هستید که شیشه را به رنگ مجدد بکشید یا سایه خاصی از رنگ زرد را پوشانده باشید ، برای مثال سازنده شیشه شما نمی خواهد از شیشه های شفاف معمولی استفاده کند ، زیرا مطابقت با رنگ سخت تر خواهد بود.  به همین دلیل ، سازندگان شیشه معمولاً به جای آن ، شیشه کم آهن را توصیه می کنند.  برنامه دیگر نمایش کالاهای ظریف مانند جواهرات است.  این جزئیات ظریف و ظریف ممکن است به دلیل حتی کوچکترین لمس رنگ سبز موجود در مورد شیشه ای واضح به نظر نرسد.

 شیشه کم آهن

 تولید کنندگان شیشه شناور با کاهش مقدار آهن در فرمول شیشه مذاب شیشه ای کم آهن ، که به عنوان شیشه های فوق العاده روشن یا شیشه نوری نیز شناخته می شود ، ایجاد می کنند.  این نوع نسبت به شیشه های معمولی شفاف تر است و رنگ آن سبز مایل به سبز نیست.  در حقیقت ، اصلاح محتوای آهن می تواند شفافیت نور را 5 تا 6 درصد افزایش دهد.

 در هنگام استفاده در دیوارهای داخلی ، شیشه های کم آهن باعث افزایش جریان نور طبیعی نیز می شوند.  با توجه به مجله تجاری و معماری تجاری داخلی Architectural Record: “به دلیل ترکیب آن ، شیشه کم آهن می تواند 91٪ از نور را در مقایسه با 83٪ مرتبط با شیشه های معمولی منتقل کند ، و این امکان را برای استفاده در انواع مختلفی فراهم می کند.  برنامه های کاربردی.”

 با شروع بوم واضح تر ، رنگ آمیزی پشتی یا روکش بسیار نرم تر است ، و محصول نهایی را سایه ای دقیق که می خواستید تبدیل کنید.  بنابراین ، معماران و طراحان ترجیح می دهند که سازندگان شیشه در هنگام تطبیق رنگ از شیشه کم آهن استفاده کنند.

 وی افزود: “به دلیل ترکیب آن ، شیشه کم آهن می تواند 91٪ از نور را در مقایسه با 83٪ مرتبط با شیشه های معمولی منتقل کند ، و این امکان را برای استفاده در انواع مختلفی از کاربردها فراهم می آورد.”

 از آنجایی که لبه های شیشه کم آهن واضح تر و سبز کمتری نسبت به شیشه های شفاف دارند ، فقط برای تطبیق رنگ فوق العاده نیست بلکه استفاده از آن برای موارد نمایش و قفسه ها در فروشگاه های خرده فروشی بسیار عالی است – منجر به فرصت هایی برای تبدیل بالقوه از طریق صفحه نمایش اجباری محصول می شود.  .

فروشگاه شیشه فلوت رنگی شیراز با رنگ های متنوع

فروشگاه شیشه فلوت رنگی شیراز با رنگ های متنوع در فروشگاه‌ها و مراکز معتبر ما انواع شیشه فلوت رنگی شیراز با رنگ های متنوع به مشتریان عرضه می‌شود. انواع شیشه های رنگی فلوت دارای قیمت مناسب بوده و مشتری می‌تواند بر اساس بودجه و نیاز خود را انتخاب نموده و خریداری نماید.

سید رضا عباسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.