مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده انواع شیشه مشجر سیمی در ایران

آنچه در این مقاله میخوانید

توضیح کلی درمورد شیشه مشجر سیمی نشکنقیمت انواع شیشه مشجر سیمی در سراسر کشور

انواع شیشه مشجر وجود دارد که نوع سیمی آن از کیفیت بالاتری برخوردار است. از این نمونه محصول بیشتر برای پارتیشن نمودن مکان، عبور نور کمتر و همینطور حفظ حریم خصوصی استفاده می کنند. فروشنده انواع شیشه مشجر سیمی در ایران، آن را در کیفیت ها، ضخامت ها و همینطور برندهای متفاوتی ارائه می دهد. 

فروشنده انواع شیشه مشجر سیمی در ایران

توضیح کلی درمورد شیشه مشجر سیمی نشکن

توضیح کلی درمورد شیشه مشجر سیمی نشکن در میان انواع شیشه هایی که ایمنی بالاتری دارند، نوع مشجر سیمی، معروف است. البته در به این موضوع هم دقت کنید که خود نوع اصلی این شیشه ها، ترد و شکننده هستند و مقاومت بالایی ندارند؛ ولی با به کار بردن سیم در آن ها، ایمنی آن بالاتر رفته است. 

اگر بخواهیم توضیح کلی در مورد شیشه مشجر نشکن سیمی بدهیم، می توانیم بگوییم که ساختار تولید آن متفاوت است. در این مدل از محصول، از یک شبکه بندی خاصی که جنس فلز دارد، در داخل شیشه استفاده شده است. این کار باعث گردیده تا شیشه در زمان وارد شدن ضربه و حتی آتش سوزی، شکسته نشود. 

سیم هایی که در این شیشه به کار می‌ برند، بسیار ناک اند؛ ولی کمک زیادی به بالا رفتن مقاومت آن می نمایند. بد نیست بدانید که برش چنین شیشه ای هم به وسیله الماس های دستی صورت می گیرد؛ زیرا که دستگاه های CNC قادر به برش زدن آن نیستند. 

این شیشه ها انواع مختلفی هم دارند که می توان به این موارد اشاره کرد: 

  •  دودی 
  •  سکوریت 
  •  دوجداره 
  • نورگیر 
  • لمینت 
  • خم 
  • رنگی 

قیمت انواع شیشه مشجر سیمی در سراسر کشور

قیمت انواع شیشه مشجر سیمی در سراسر کشور در سراسر کشورمان، قیمت شیشه مشجر سیمی متفاوت اعلام می شود. این موضوع بستگی به عوامل مختلفی دارد که مسئله اصلی، ضخامت آن است. مانند سایر مدل های دیگر، این محصول هم در ضخامت های گوناگونی تولید می شود و هر چه ضخیمتر باشد، نرخ آن بالاتر می رود. 

موضوع رنگ، برندی که آن را ساخته، نحوه خرید و فروش، ابعاد و غیره موارد دیگر هم روی ارزش گذاری آن تاثیر مستقیمی می گذارد. 

کارخانه جاتی که چنین محصولی را می سازند، انواع شیشه مشجر آکواریوم و شیشه مشجر ساده را هم تولید می کنند. آنان محصولات خود را از مواد اولیه متفاوتی می سازند و در این حوزه از دستگاه های مختلفی هم کار می گیرند. همین موضوع باعث می شود تا ما شاهد درجه بندی های کیفی متعددی از این کالا باشیم. 

از انواع شیشه مشجر سیمی در نمای داخل و بیرون ساختمان های گوناگونی استفاده می شود. این شیشه به دلیل مقاومت بالایی که دارد، خریداران بسیاری پیدا کرده که با نصب آن، محیطی امن را ایجاد خواهیم نمود. 

سید رضا عباسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.