مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده معتبر شیشه لمینت رنگی در شیراز

آنچه در این مقاله میخوانید

تفاوت شیشه لمینت رنگی و سکوریتنمایندگی فروش انواع شیشه لمینت رنگی ارزان قیمت

شیشه لمینت یک نوع شیشه می باشد که بسیار از نظر ایمنی بالا است. شیشه های رنگی لمینت بسیار زیبا هستند. در این نوع از محصول لایه های متفاوتی برای تولید از آن مورد استفاده قرار گرفته است.
این شیشه لمینت رنگی بسیار شفاف است  و نور را از خود عبور میدهد. تنوع در این نوع از محصول بسیار است و طرح های متنوع ای را دارا می باشد. این شیشه ها بسیار زیبا هستند و کاربرد فراوانی نیز دارند. فروشنده معتبر شیشه لمینت رنگی در شیراز می باشد.

فروشنده معتبر شیشه لمینت رنگی در شیراز

تفاوت شیشه لمینت رنگی و سکوریت

تفاوت شیشه لمینت رنگی و سکوریت شیشه های لمینت رنگی یک نوع شیشه می باشند که متشکل از دو یا چند لایه می باشد. این لایه ها به همراه لایه های طلق، طی یک فرایند که در اثر فشار و دما به وجود می آید.
تعداد لایه های این محصول بر اساس نوع کاربرد آنها تعیین می شود. این نوع از محصول به گونه ای ساخته شده اند که پس از شکستن فرو نریزند و ذرات ریز شیشه خرد شده به هم چسبیده باشند و جدا نشود. این مدل اصلا خطری ندارد .
همین خصوصیات باعث شده که استفاده از این محصول در ساختمان های مرتفع بسیار زیاد می باشد. همچنین این نوع از شیشه ها از خطرات ناشی از حوادث طبیعی که باعث فرو ریختن شیشه می شود بسیار موثر می باشد.
ولی در زمان های بحرانی شیشه های سکوریت این خاصی را دا را نمی باشند و خرد می شوند. یکی دیگر از تفاوت های این محصول نسبت به سکوریت این است که می توان چندین نوع شیشه را به صورت همزمان  در لایه های مختلف آن بکار برد و کارایی شیشه را افزایش دهند.
مهمترین تفاوت شیشه لمینت با سایر محصولات الگوی شکست آن می باشد. شیشه ها بر اثر ضربه می شکنند و بر زمین ریخته می شوند در صورتی که این محصول این قابلیت را ندارد.
شیشه لمینت نسبت به شیشه های معمولی از ضریب ایمنی بیشتری برخوردار می باشد.

نمایندگی فروش انواع شیشه لمینت رنگی ارزان قیمت

نمایندگی فروش انواع شیشه لمینت رنگی ارزان قیمت انواع شیشه لمینت در نمایندگی موجود می باشد. این نمایندگی  شیشه لمینت را به قیمت بسیار ارزان به فروش می رساند. این محصول از چند لایه تشکیل می شود و بر اساس قطر آن هر یک کاربرد خاص خود را دارند و در یک محیط مناسب به کار می روند.
شیشه لمینت دکوراسیون در بسیار از منزل ها به کار می رود. در این نمایندگی این محصول را با کیفیت بالایی به فروش می رسانند. مرغوبیت این شیشه ها بسیار مهم می باشد.
با مراجعه به این نمایندگی می توانید ثبت سفارش کنید.

سید رضا عباسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.