مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فوق العاده شیشه لمینت 6 میل اصفهان

آنچه در این مقاله میخوانید

انواع شیشه لمینت 6 میل آکواریوم شیشه لمینت 6 میل چه ویژگی هایی دارد؟

شیشه لمینت 6 میل، از آن دست محصولاتی محسوب می شود که کارایی بالایی در امور متفاوتی دارد. ولی آیا می دانید که ویژگی هایی چنین شیشه ای چیست؟ اصلاً چطور آن را می سازند؟ در این نوشته ضمن این که درباره فروش فوق العاده شیشه لمینت 6 میل اصفهان صحبت می کنیم، انواع آن را هم معرفی خواهیم کرد. 

فروش فوق العاده شیشه لمینت 6 میل اصفهان

انواع شیشه لمینت 6 میل آکواریوم

انواع  شیشه لمینت 6 میل آکواریوم در این بخش به انواع شیشه لمینت 6 میل آکواریوم می پردازیم؛ اما پیش از همه خوب است که به موضوع تولید آن هم گریزی بزنیم. این محصول در واقع از دو جدار شیشه سکوریت و یک لایه مخصوص از جنس PVB ساخته شده است. آن را طی فرآیند خاصی و قرار دادن در برابر حرارت و گذاشتن در دستگاه اتوکلاو، تولید می کنند. 

شیشه های لمینت، کاربردهای مختلفی دارند که یکی از آنان ساخت آکواریوم است. از جمله انواع آن می ‌توان به این‌ ها اشاره کرد: 

  • شیشه لمینت رنگی 
  • شیشه لمینت فلوت 
  • شیشه لمینت ساده 
  • شیشه لمینت سکوریت 
  • شیشه لمینت رومیزی 

البته شیشه لمینت آکواریوم می تواند در الوان مختلفی هم ساخته می شود که برخی از معروفترین رنگ های آن، آبی، برنزی، سبز، قهوه ای و غیره می باشد. جالب است بدانید که این محصول را در طرح های گوناگونی نیز می سازند که از این حیث، تنوع بالایی دارد و به این علل است که شاهد عرضه گسترده آن می باشیم. 

شیشه لمینت 6 میل چه ویژگی هایی دارد؟

 شیشه لمینت 6 میل چه ویژگی هایی دارد؟ شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که شیشه لمینت 6 میل چه ویژگی هایی دارد؟ برای این منظور نیاز است که توضیحات بیشتری بدهیم. اول این نوع از کالا، در دسته بندی شیشه های مقاوم قرار می گیرد. در برابر حرارت و ضربات مقاومت است. 

دوم، در هنگام شکستن هم آسیبی به اطرافیان وارد نمی کند. سوم این که، قیمت شیشه لمینت در برابر سایر شیشه های ضخیم دیگر، مناسب است. مسئله چهارم، موضوع ایمنی آن می باشد که ضد ضربه و حریق بودن آن، یکی از مزیت های اصلی محسوب می شود. 

با همه این ها، برخی این محصول را با نوع سکوریت اشتباه می گیرند. این دو با هم دیگر تفاوت هایی دارند. برای نمونه، وزن شیشه لمینت، بالاتر است. میزان ایمنی آن بیشتر می باشد و از سویی این شیشه در هنگام شکستن به مانند سکوریت، نمی ریزد و به قطعات ریز تبدیل می شود. 

در هر حال، در میان شیشه های گوناگون، این نمونه از کالا یکی از بهترین ها به شمار می رود و از جمله دلایلی که مشتریان زیادی دارد، همین ویژگی های منحصر به فرد آن است. 

سید رضا عباسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.