مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز تولیدی شیشه فلوت رنگی در کشور

آنچه در این مقاله میخوانید

ضخامت یکسان شیشه فلوت رنگیخرید انواع شیشه فلوت رنگی در بازار تهران

شیشه فلوت رنگی نوع جدیدی از شیشه های رنگی است که در صنعت ساختمان و در فضای داخلی ساختمان ها و هتل ها و هرجایی که زیبایی محیط در اولویت باشد کاربرد دارد.

کارخانه شیشه ها را با مدل و طرح های متفاوت با توجه به خواست مشتری و کشش بازار ارائه می دهد.

مرکز تولیدی شیشه فلوت رنگی در کشور

ضخامت یکسان شیشه فلوت رنگی

ضخامت یکسان شیشه فلوت رنگیضخامت شیشه های فلوت رنگی از 4میلی متر شروع شدع تا 20 میلی متر ادامه پیدا می کند اما کمتر از 2 میلی متر بیشتر واردات انجام می گیرد. 

در شیشه فلوت دو میل :دارایی ضخامت کمتری بوده اماقیمت بیشتر دارد. علت این امر به دلیل سخت جابه جایی شدن ومیزان شکستگی بالایی که دارد باعث افزایش این نوع شیشه شده است.این محصول از سیلیس سنگ و… تشکیل می شود.

چندمورد از استفاده شیشه فلوت 2 میل می شود گفت : شیشه کاری دیوار شیشه کاری سقف شیشه کار قاب تالو و… استفاده می شود. 

شیشه فلوت کریستال:قیمت ثابتی ندارد عواملی در قیمت گذاری این نوع دخیل هستند که از جمله می توان به چند نکته اشاره کرد.  میزان شفافیت محصول یاد شده است. 

در مورد دوم میزان موادی است که به کار بده شده است مثلا  سکوریت بودن یک شیشه از نوع مقاومت قیمت را می توان گفت . 

یکی از ویژگی ها شیشه فلوت کریستال ضریب شکست نوربالایی دارد وباعث درخشش بیشتری می شود. ودرضمن قابلیت تراش دارد علت اصلی این مورد سختی کمتری نسبت به سایرشیشه ها .

 یکی از علت های اصلی استفاده زیاد از این نوع شیشه همان درخشش بالایی دارد  که در در اشیاء قیمتی وتزئینی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید انواع شیشه فلوت رنگی در بازار تهران

خرید انواع شیشه فلوت رنگی در بازار تهرانانواع شیشه فلوت : اتومبیل وساختمانی 

شیشه فلوت شیراز: شیراز به علت داشتن دیرینه مناسب با استفاده از نام شهر خود می تواند در عرصه ی تجارت موفق باشد .شهر شیراز با داشتن موقعیت جغرافیایی مناسب ونزدیکی به کشورهای همسایه از پتانسیل خوبی برخوردار است .که با استفاده از این پتانسیل می تواند یکی از قطب های تولید این محصول در منطقه باشد. ودرضمن با داشتن نیروی کار متخصص وجوان از این ظرفیت بالقوه استفاده کرد . 

اما شیشه فلوت رنگی دربازار تهران : بازار تهران به علت داشتن بازار با پتانسیل زیاد در زمینه سرمایه گذاری می تواند یکی از هدف های تولید کنند گان باشد زیرا پایتخت کشور ایران بوده وبسیاری از مصرف کنندگان از استان های هم جوار وهم چنین کشورهای دیگر فرصت این را می توان داشته باشند تا از  نزدیک محصولات را مشاهده کرده وسفارشات خودرا ثبت نمایند  .که از این امر می تواند مورد توجه مسئولین از جهت ارز آوری به کشور باشد .

سید رضا عباسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.