مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید شیشه سکوریت برقی در تهران

آنچه در این مقاله میخوانید

مهمترین ویژگی شیشه سکوریت برقینکاتی مهم قبل از خرید شیشه سکوریت برقی

با گذشت زمان و پیشرفت فناوری تمامی مراحل زندگی دستخوش تحولی عظیم شده است. همه چیز تغییر کرده است. دیگر از در های چوبی و قدیمی خبری نیست. امروزه درب های قدیمی جای خود را به در های شیشه ای اتوماتیک داده است.
درهایی از جنس شیشه سکوریت برقی که بدون دخالت دست به صورت تمام اتوماتیک باز و بسته می شود. مرکز خرید شیشه سکوریت برقی در تهران دارای یک کیفیت بالایی می باشد.

مرکز خرید شیشه سکوریت برقی در تهران

مهمترین ویژگی شیشه سکوریت برقی

مهمترین ویژگی شیشه سکوریت برقی شیشه سکوریت یک فرایند مکانیکی حرارتی را می گذراند و گرم و سرد می شود و به همین دلیل مقاومت بالایی نسبت به دما پیدا می کند. این یک شک دمایی است که باعث مقاومت این شیشه در برابر فشار و ضربه می شود.
تنها تفاوت شیشه معمولی و یا خام با سکوریت در مقاومت و سختی آن می باشد. ماهیت ایمن بودن این محصول در هنگام ضربه خوردن و لحظه شکستن به جای اینکه به تکه های تیز و ریز تبدیل شود به بخش های کوچک و دانه های ریز تبدیل می شود و مانند یک شن ریزه فرو می افتد.
این عملکرد هم شیشه با کمترین خطر خرد می شود و هم به کسی آسیب نمی رساند. ویژگی بعدی مقاومت بالای آن می باشد که در برابر شوک حرارتی ایجاد می شود. اگر به تنوع دکور و استفاده از رنگ های متنوع علاقه مند هستید می توانید از انواع طرح ها و رنگ های این محصول بهره مند شوید.
مقاومت شیشه سکوریت برقی در برابر دما های گوناگون و شوک حرارتی بسیار مهم می باشد. اگر می خواهید در کنار مقاومت از ایمنی برخوردار باشد و در صورت برخورد با هر ضربه کمترین آسیب را ببیند باید از این محصول استفاده نمایید.
این محصول یک عایق صوتی نیز می باشد و به میزان قابل توجهی از انتقال سرو صدای بیرون به داخل جلوگیری میکند. این شیشه ها اشعه های مضر خورشید را جذب می کنند و آنها را به بیرون انتقال می دهند. همچنین این محصول دارای عمر بالایی می باشد.

نکاتی مهم قبل از خرید شیشه سکوریت برقی

نکاتی مهم قبل از خرید شیشه سکوریت برقی این محصولات دارای قطر و اندازه های متفاوتی می باشند و بدیهی است که هر مقدار که قطر این محصولات بالا رود به همان اندازه مقاومت آن نیز بالا می رود. در هنگام خرید شیشه سکوریت برقی باید از فروشنده آن جویا شوید که با توجه به کاربرد شما از چه قطری استفاده نمود.
قیمت شیشه سکوریت به نسبت شیشه های دیگر کمی بالاتر و صد البته مقاومت و کارایی بیشتری نیز دارد. درب شیشه سکوریت یک زیبایی خاصی به محیط اطراف می دهد. انواع شیشه سکوریت با مقاومت و قیمت متفاوت در بازار موجود می باشد.
ابعاد شیشه سکوریت با توجه به مکان مورد نظر خریدار برش داده می شود. در هر صورت در همه ی ابعاد موجود می باشد.

سید رضا عباسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.