مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید شیشه فلوت آبی ارزان قیمت

آنچه در این مقاله میخوانید

مشخصه اصلی شیشه فلوت آبیفروش ویژه شیشه فلوت آبی در ابعاد مختلف

شیشه تخت یا فلوت، یکی از شیشه های پرکاربرد به شمار می رود و از آن برای امور متفاوتی استفاده می کنند. از مرکز خرید شیشه فلوت آبی ارزان قیمت می توانید این محصول را در ضخامت ها و سایز بندی های گوناگونی به دست آورید. انواع شیشه فلوت وجود دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. 

مرکز خرید شیشه فلوت آبی ارزان قیمت

مشخصه اصلی شیشه فلوت آبی

مشخصه اصلی شیشه فلوت آبیشیشه ها انواع مختلفی دارند. از جمله معروف ترین شان، فلوت است که در رنگبندی های متنوعی ساخته و ارائه می شوند. مشخصه اصلی شیشه فلوت آبی و یا هر الوان دیگر این است که موج ندارند و کاملاً صاف هستند. دلیل این مسئله روند تولید خاص آن می باشد. 

آن را از مواد اولیه متفاوتی نسبت به نوع ساده می سازند که می شود از این ها نام گرفت: 

  • پودر سنگ 
  • فسیل پتاسیم 
  • خاکستر سودا 
  • نمک گلابی 
  • سیلیس 

آن را در درجه حرارت بالا به روش های عمودی و تخت تولید می کنند و به همین دلیل مسطح و بسیار شفاف است. هیچ نوع خال جوشی و حبابی هم در آن دیده نمی شود. از این نمونه شیشه، در امور مختلفی از جمله ساخت پنجره، آینه، رومیزی و غیره استفاده می نمایند. رنگ آبی این محصول، به شکل یک رو و یا دو رو ارائه می گردد. 

فروش ویژه شیشه فلوت آبی در ابعاد مختلف

فروش ویژه شیشه فلوت آبی در ابعاد مختلفدر کشورمان، فروش ویژه شیشه فلوت آبی در ابعاد مختلف صورت می گیرد. آن چه که در این حوزه مد نظر می‌ باشد، بیشتر ضخامت شیشه فلوت است و این که مصرف کننده در چه سایزهایی می خواهد آن را تهیه کند. 

ابعاد شیشه فلوت تفاوت هایی دارد. برای نمونه، اگر یک جام شیشه ای را در نظر بگیرید، می تواند اندازه ای بین  2.25 تا 3.34 و جام میانه 1.6 تا 2.25 را دارا است. ضخامت های چنین شیشه هایی از 2 تا بیش از 20 میلیمتر وجود دارد که در این میان، نوع 4 و 8 میلیمتر از کارایی بالاتری برخوردار هستند. 

روی هم رفته، چنین محصولی را هم به شرکت های داخلی می سازند و هم اینکه برخی آن را وارد می نمایند. شما می توانید از این طریق، شیشه فلوت بلژیکی را نیز در هر ابعادی که می خواهید به دست آورید. 

تهیه شیشه با فروش ویژه صورت می گیرد و در صورت خرید عمده، می توانید تخفیف های خوبی از فروشنده دریافت کنید. تهیه شیشه فلوت از این وب سایت راحت بوده و شما در هر جایی از کشور می توانید وارد آن شده و آن نوع و طرحی از محصول را که نیاز دارید، سفارش دهید. 

سید رضا عباسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.