مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید شیشه فلوت درجه یک اصفهان

آنچه در این مقاله میخوانید

تفاوت شیشه فلوت درجه یک و شیشه فلوت چیست؟خرید عمده شیشه فلوت درجه یک در بازار

شیشه فلوت درجه یک یک محصول بسیار خاص صنعتی می باشد که امروزه در سراسر دنیا از آن استفاده های گوناگونی می‌شود این محصول در اندازه و ابعاد مختلف و با کیفیتی بسیار بالا در داخل کشور تولید می شود. بازار شیشه فلوت درجه یک اصفهان، این واحد معتبر صنعتی می باشد که با ارائه ی انواع مختلف این محصول گامی موثر در متعادل کردن بازار فروش شیشه برداشته است

مرکز خرید شیشه فلوت درجه یک اصفهان

تفاوت شیشه فلوت درجه یک و شیشه فلوت چیست؟

تفاوت  شیشه فلوت درجه یک و شیشه فلوت چیست؟

از مهمترین دلایل تفاوت شیشه فلوت می‌توان به نحوه تولید این محصول اشاره کرد، شیشه فلوت درجه یک و شیشه فلوت هردو تخت هستند. اما سطح شیشه فلوت درجه یک، بسیار صاف و مسطح  و بدون حباب و خش می باشد اما در شیشه فلوت معمولی این حساسیت و دقت در تولید حس نمی شود. در هنگام تولید فلوت درجه یک از مواد شیمیایی و معدنی بسیار مرغوب مانند سیلیس و فسیل پتاسیم و خاکستر سودا استفاده می شود و همه این مواد باعث بالا رفتن کیفیت این محصول می گردد البته در تولید شیشه فلوت معمولی نیز همه این مواد به کار می روند اما احتمال دارد کیفیت آن ها پایین بوده و موجب پایین آوردن کیفیت نهایی شیشه فلوت شود شیشه فرود ها و اندازه ها و ابعاد مختلف در داخل کشور توسط شرکت های تولید کننده صنعتی تحت نظارت کارشناسان و متخصصان این مجموعه تولید می شود در تولید این محصولات از دستگاه های تمام اتوماتیک صنعتی پیشرفته استفاده می شود و به همین دلیل از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. از دیگر تفاوتهای این دو محصول می‌توان به شفافیت زیاد فلوت درجه یک اشاره کرد در فلوت درجه یک دو طرف شیشه صاف و یکنواخت می باشد و این محصول هیچ موج و پستی بلندی در خود ندارد و چشم انداز بسیار زیبایی را پس از استفاده از آن در محل های مورد نظر شاهد می باشیم. استفاده از موادی مانند ماسه های دریایی و پودر ماسه سنگ و چند تن دیگر از محصولات معدنی و شیمیایی در هنگام شناور شدن شیشه در حمام فلوت به کیفیت این محصول می افزاید.

خرید عمده شیشه فلوت درجه یک در بازار

خرید عمده شیشه فلوت درجه یک در بازار

خرید عمده شیشه فلوت درجه یک در بازار توسط این واحد معتبر صنعتی صورت می پذیرد مشتریان عزیز می توانند با مراجعه به سایت از مشخصات فنی محصولات مطلع شوند. این واحد معتبر صنعتی آماده دریافت سفارشات به صورت عمده می باشد و کاملاً بدیهی است که خرید عمده از این محصول از صرفه اقتصادی بهتری برخوردار است. قیمت شیشه فلوت در این واحد بسیار مناسب می باشد.

سید رضا عباسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.