مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید شیشه مشجر ابری با کیفیت

آنچه در این مقاله میخوانید

انواع مختلف شیشه مشجر ابریویژگی بارز شیشه مشجر ابری

شیشه مشجر ابری از انواع مدل های شیشه مشجر است که در ساختمان ها استفاده می شود این نوع شیشه همان ویژگی های  شیشه معمولی را دارد با این تفاوت که طرح روی ان حالت شیشه را از شفافیت معمولی خود خارج کرده است.

مرکز خرید شیشه مشجر ابری با کیفیت

انواع مختلف شیشه مشجر ابری

انواع مختلف شیشه مشجر ابری شرکت شیشه مشجر انواع شیشه  مشجر ها را تولید می کند که طرح های مختلفی دارند و مشتریان می توانند با توجه به سلیقه خود دست به انتخاب بزنند این نوع از شیشه کاربرد های خاص خود را دارد ولی همانند شیشه معمولی شکننده است و با تغییر ناگهانی دما ، برخورد شئ ای و یا زلزله می شکند.

این نوع از شیشه در انواع رنگ ها و طرح های مختلف به فروش می رسد همچنین نصب شیشه مشجر نیز نمای خاصی به ساختمان می دهد.

شیشه مشجر مات با توجه به ویژگی که دارد در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد و همان طور که از نامش پیدا است به دلیل مات بودن شکل و فرم خاصی دارد البته این نوع شیشه در زمان تولید شدن نیز اندکی با شیشه های معمولی متفاوت تولید می شود و چند مرحله کار بر روی ان صورت میگیرد تا به این شکل و با این ویژگی ها در بیاید.

انواع مختلف شیشه های مشجر بخصوص در رنگ های مختلف باعث می شوند که نور در مکان مورد نظر ، رنگش تغییر کند و حالت زیبایی به مکان مورد نظر بدهد.

ویژگی بارز شیشه مشجر ابری

ویژگی بارز شیشه مشجر ابری ویژگی بارز شیشه مشجر این است که بخاطر طرح هایی که روی شیشه انداخته شده است از حالت شفافیت خارج شده و دو طرف شیشه چیزی دیده نمی شود ؛ لطفا به مثال های زیر توجه کنید تا بیشتر کاربردش را بدانید.

از این شیشه میتوان در مکان هایی که میخواهیم از روشن بودن و یا نبودن لامپ اطمینان حاصل کنیم و علاوه بر آن نمیخواهیم از دو طرف چیزی دیده شود از این مدل شیشه استفاده نماییم.

در گذشته هم برای پنجره های منازلی که رو به خیابان بودند نیز از این نوع شیشه ها استفاده می کردند این نوع شیشه باعث می شد افراد خانواده از نظر پوشش راحت باشند و به میزان کافی منزل نیز نور گیری خود را داشته باشد.

قیمت شیشه مشجر

قیمت شیشه مشجر در فروشگاه ها و در بازار بالا می باشد و علت آن واسطه هایی هستند که محصول را از تولید کنندگان دریافت می کنند و  به مصرف کننده می رسانند همچنین میزان قیمت اصلی را افزایش می دهند ؛ اما اگر در این بین خرید به صورت اینترنتی باشد محصول مستقیما از شرکت یا همان تولیدکنندگان به دست مصرف کننده می رسد و از مزایای آن می توان به کمتر شدن هزینه ، صرفه جویی در وقت و حمایت از تولید کننده اصلی و در نهایت از بین رفتن واسطه ها اشاره نمود در نتیجه بهتر است که خرید خود را اینترنتی انجام دهید و کالا را مستقیما از تولید کننده دریافت نمایید.

سید رضا عباسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.