مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش شیشه سکوریت مات درجه یک

آنچه در این مقاله میخوانید

آشنایی با انواع شیشه سکوریت ماتقیمت روز شیشه سکوریت مات در بازار

شیشه سکوریت مات از نوع شیشه های مقاوم است که در صنعت ساختمان سازی کاربرد فراوان دارد این نوع شیشه به دلیل مقاومت بالاتری که نسبت به سایر شیشه های معمولی دارد میزان کاربردش نیز افزایش یافته است.

مرکز فروش شیشه سکوریت مات درجه یک

آشنایی با انواع شیشه سکوریت مات

آشنایی با انواع شیشه سکوریت مات شیشه های معمولی بخاطر اسیب پذیری بالایی که دارند احتمال شکستنشان بسیار بالا است و حتی در بعضی مواقع شکسته شدن شیشه اسیب های فراوانی را به افرادی که در نزدیکی شیشه حضور دارند می رساند.

عواملی که باعث شکستن شیشه می شوند فراون هستند مانند برخورد شیئی سنگین با شیشه ، سرد و گرم شدن شیشه رخ دادن زلزله و …

در بین موارد بالا اسیب پذیری افراد در زلزله بالا تر است چون افراد بخاطر زلزله استرس بالایی پیدا می کنند و میزان ترسشان بسیار زیاد است در این هنگام شکستن شیشه بر اثر فشار و یا برخورد شیئی با شیشه صدای ناهنجاری ایجاد می کند که ترس را چندین برابر افزایش می دهد و یا حتی فرد چون به فکر خروج خود از منزل می باشد امکان دارد دقت نکند و شیشه ، دست و یا پای فرد را نیز اسیب وارد کند.

از این رو استفاده از شیشه هایی که مقاومت بالا تری دارند بهتر است و از اسیب ها جلوگیری می کند از جمله این شیشه سکوریت ها، شیشه سکوریت پلاستیکی است که مقاومت بالایی دارد و حتی در مکان های مختلف نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت روز شیشه سکوریت مات در بازار

قیمت روز شیشه سکوریت مات در بازار قیمت شیشه سکوریت ها نیز مانند تمام کالا های دیگر روزانه تغییر می کند اما قیمت خرید این شیشه ها در بازار بسیار بالاتر از خرید این شیشه ها از سایت های اینترنتی است زیرا سایت های اینترنتی بدون واسطه کالا های خود را به فروش می رساننده اما در بازار واسطه ها باعث می شوند قیمت ها بالا تر برود.

امروزه با طراحی نقشه شیشه سکوریت برای مکان های خاص همانند دفاتر ، بالکن و …باعث شده برای هر قسمت از منزل از نوع خاص با طراحی خاص از شیشه سکوریت استفاده شود ؛ به عنوان مثال در بالکن خانه ها از شیشه سکوریت بالکن که ویژگی خاص خود را دارد استفاده می شود این شیشه با توجه به کاربردی که دارد در ابعاد و اندازه های خاص برای بالکن ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد و چون مقاومت بالایی دارد در سطوح نیز اسیب پذیر و خطرناک نمی باشد و  نگرانی برای مصرف کنندگان ندارد.

این نوع شیشه ها باعث شده که دکوراسیون منازل و ساختمان های اداری نیز به کلی تغییر کنند و بجای نرده ها ، بعضی از دیوار ها و.. از این نوع شیشه ها که با صرفه اقتصادی بیشتری نیز هستند استفاده شود همچنین می توان از این شیشه ها برای بهر بردن از مناظر طبیعت نیز استفاده کرد و نمای بیرون منازل ویلایی را همانند تابلوی بزرگی در داخل منازل مشاهده نمود.

سید رضا عباسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.