مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش شیشه فلوت آبی در همدان

آنچه در این مقاله میخوانید

بررسی ابعاد مختلف شیشه فلوت آبیخرید عمده شیشه فلوت آبی در بازار ایران

شیشه ها انواع مختلفی دارند که در کل آنان را به دو دسته ساده و فلوت تقسیم بندی می کنند. البته این دو نوع کاربردشان وسیع است. این محصولات را مرکز فروش در همدان در تنوع رنگ بالایی ارائه می دهد. برای مثال، شما می توانید به راحتی شیشه فلوت آبی را در هر ضخامتی که می خواهید، تهیه کنید و مورد استفاده قرار دهید. 

مرکز فروش شیشه فلوت آبی در همدان

بررسی ابعاد مختلف شیشه فلوت آبی

بررسی ابعاد مختلف شیشه فلوت آبی انواع شیشه فلوت را کارخانه جات تولید کننده در تنوع بالایی می سازند. عموماً آنان را محصولات خود را برای موارد کاربرد مختلفی ساخته و عرضه می کنند. اما اگر بخواهیم به بررسی ابعاد مختلف شیشه فلوت آبی بپردازیم، ابتداء خوب است که از ضخامت های پر مصرف آن اشاره کنیم: 

  • شیشه فلوت آبی در ضخامت 4 میلی متر 
  • شیشه فلوت آبی در ضخامت 6 میلی متر 
  • شیشه فلوت آبی در ضخامت 8 میلی متر 
  • شیشه فلوت آبی با ضخامت 10 میلی متر 
  • شیشه فلوت آبی با ضخامت 20 میلی متر 

توجه داشته باشید که این محصول را می توان در ضخامت 2 و بالاتر از 20 میلی متر هم پیدا کرد. در کنار این، ابعاد شیشه فلوت بر اساس قطر و وزن آن نیز مورد ارزیابی قرار می دهند. 

برای وضاحت بیشتر، مثالی می آوریم: شما نوع 4 میلی‌ متری این شیشه ها را در نظر داشته باشید، هر متر مربع آن، 10 کیلوگرم وزن داشته و سایر ضخامت های دیگر هم به همین منوال محاسبه می شود. 

خرید عمده شیشه فلوت آبی در بازار ایران

خرید عمده شیشه فلوت آبی در بازار ایران اگر بر آن هستید که خرید عمده شیشه فلوت آبی در بازار ایران را انجام دهید، خوب است بدانید که چنین محصولی را با نرخ های مناسبی می توانید به دست آورید. دلیل این موضوع هم آشکار است، زیرا کسانی که آن را به صورت کلی ارائه می دهند، تخفیف های خوبی را برای مشتریان خود در نظر می گیرند. 

از بحث قیمت شیشه فلوت که بگذریم، باید متذکر شد که شما می توانید حتی آن مدل از کالایی را که می خواهید، در هر ضخامت، ابعاد و کیفیتی سفارش دهید. 

از شیشه های فلوت آبی، در موارد مختلفی استفاده می کنند که می شود به ساخت پنجره، ساخت شیشه سکوریت، رومیزی، لمینت، خم و غیره نام برد. این نوع از شیشه سطحی صاف و بدون موج دارد. از سوی دیگر، نسبت به شیشه های ساده، مقاومت بالاتری داشته و به همین علت، مشتریان پر و پا قرص زیادی پیدا کرده است. 

خرید شیشه فلوت عمده را در رنگ آبی می توانید از مجموعه ما نیز انجام دهید و برای این کار تنها کافی است که با شماره های زیر تماس بگیرید. 

سید رضا عباسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.