مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش شیشه فلوت 10 میل ارزان قیمت

آنچه در این مقاله میخوانید

مطالب اختصاصی راجع به شیشه فلوت 10 میلصادرات شیشه فلوت 10 میل ساختمانی در ترکیه

از این مرکز پخش، شیشه فلوت 10 میل ارزان قیمت را می توانید در طرح ها و رنگ های متفاوتی به دست آورید. این نمونه از محصول در زمره شیشه فلوت نشکن قرار می گیرد و مقاومت بالایی در برابر ضربات و حتی حرارت دارد. در این نوشته می خواهیم بیشتر در زمینه این نوع خاص از شیشه و صادرات آن صحبت کنیم. 

مرکز پخش  شیشه فلوت 10 میل ارزان قیمت

مطالب اختصاصی راجع به شیشه فلوت 10 میل

مطالب اختصاصی راجع به  شیشه فلوت 10 میل در این بخش مطالب اختصاصی راجع به شیشه فلوت 10 میل را برای شما ارائه می دهیم. خوب است بدانید که این نوع از شیشه، یکی از پرمصرف ترین نمونه محصولات تولیدی به شمار می رود. در کنار این که شیشه از استحکام بالایی برخوردار می باشد، وزن مناسبی هم دارد. 

نکته جالب این است که نوع 10 میل شیشه فلوت، نخستین محصول تولید شده شیشه های ضخیم به شمار می رود که بعد از آن، شرکت های سازنده به فکر ساختن نمونه های 15 و 20 میلیمتر افتادند. این موضوع سبب شد تا شاهد تحول بزرگی در این حوزه باشیم. 

پیش از این، از شیشه تنها برای پنجره ها و یا ساخت آینه استفاده می شد که نوع با ضخامت بالای آن، زمینه را برای مواد دیگری از جمله ساخت درب های شیشه ای فراهم کرد. از سوی دیگر، شیشه فلوت با ضخامت 10 میلیمتر را امروزه در مدل های متنوعی نیز می سازند که برخی از مشهورترین شان از این قبیل اند: 

  • شیشه فلوت طرح دار 
  • شیشه فلوت سکوریت 
  • شیشه فلوت دوجداره 
  • شیشه فلوت لمینت 
  • شیشه فلوت حکاکی شده 
  • شیشه فلوت ساده 

انواع دیگری مانند شیشه فلوت رنگی، خم، رومیزی و رفلکس هم دارد که موارد کاربرد هر یک از آنان با هم دیگر متفاوت است. 

صادرات شیشه فلوت 10 میل ساختمانی در ترکیه

صادرات  شیشه فلوت 10 میل ساختمانی در ترکیه شرکت های بازرگانی مختلف، صادرات شیشه فلوت 10 میل ساختمانی به ترکیه را انجام می دهند. آنان انواع متفاوتی از این محصول را همانطور که برای شما در بالا معرفی کردیم، برای ارسال به این همسایه شمال غربی آماده می کنند. 

در این میان، شیشه فلوت ساختمانی ضخیم را که بیشتر برای تزیین، پارتیشن، ساخت درب ورودی و غیره موارد به کار می گیرند، فروش مناسبی هم در بازارهای خارجی دارد. 

برای این که صادرکننده بتواند محصول خود را با سود بالاتر و زودتر به فروش رساند، مسائل مختلفی را در نظر می گیرد. مثلاً به کیفیت کالا بها می دهد. به تنوع شیشه اهمیت داده و از همه مهمتر این‌ که، با نرخ های مناسبی آن را عرضه می کند. در این صورت است که می تواند مشتریان زیادی پیدا کند. 

سید رضا عباسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.