مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی فروش شیشه مشجر رنگی در یزد

آنچه در این مقاله میخوانید

آشنایی کامل با شیشه مشجر رنگیمرکز خرید شیشه مشجر رنگی و ساده در اصفهان

شاید یکی از مهمترین قسمت های یک ساختمان پنجره های آن باشند که باعث ورود نور و جریان هوا به فضای داخلی خانه می گردند. وجود شیشه در پنجره ها برای کنترل ورود نور یا هوا به داخل منزل ضروری است. انواع مختلف شیشه از جمله شیشه های سکوریت، دوجداره، رفلکس، شناور، لمینت، سیمی و بسیاری موارد دیگر در کارخانه های شیشه سازی ایران تولید شده اند. یکی از انواع این شیشه ها شیشه مشجر رنگی می باشد. مشخصات و ویژگی های کلی این نوع از شیشه ها به چه شکل است و به چه طریق می توان این محصول را تهیه کرد؟

نمایندگی فروش شیشه مشجر رنگی در یزد

آشنایی کامل با شیشه مشجر رنگی

آشنایی کامل با شیشه مشجر رنگی

شیشه مشجر یکی از انواع شیشه می‌باشد که مقاومت آن در برابر فشار و ضربه نسبت به انواع شیشه دیگر پایین تر است. این شیشه‌ها ارزان قیمت بوده و کاربردهای متفاوتی دارند.

 از شیشه های مشجر در مکان هایی که نیاز به ایجاد یک محیط خصوصی و غیرقابل دید باشد استفاده می شود. این شیشه ها به دو صورت شیشه مشجر ساده و رنگی به بازار عرضه شده اند.

شیشه های مشجر رنگی و ساده مات هستند و طرف دیگر آنها به هیچ وجه قابل مشاهده نمی باشد. 

شیشه های مشجر رنگی دارای یک طرف صاف و یک طرف طرح دار می باشند و برای تولید آنها از نورد مذاب شیشه بین دو غلتک استفاده می شود.

 شیشه های مشجر رنگی در انواع طرح مانند کریزیت، بازوبندی، دره بینی، سیمی، کهربایی و شیشه مشجر برفی به بازار عرضه شده اند. 

این شیشه ها به دلیل طرح های نامنظم روی آنها باعث شکستن نامنظم نور عبوری از خود شده و بنابراین تصویر واضحی از پشت خود ارائه نمی دهند.

 شیشه های مشجر رنگی در ضخامت های 4، 5، 6، 8، 10 و نهایتاً 16 میلی متری به بازار عرضه شده اند و از نظر نمای ظاهری طرح پنجره ها را به کلی تغییر می دهند.

مرکز خرید شیشه مشجر رنگی و ساده در اصفهان

مرکز خرید شیشه مشجر رنگی و ساده در اصفهان

چنان چه در زمینه فروش انواع شیشه برای پنجره های ساختمانی دارای فروشگاه می باشید و یا این که به هر دلیلی نیاز به خرید شیشه هایی که پشت آن ها قابل دید و رویت نباشند دارید؛ خرید شیشه مشجر رنگی و ساده می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای شما باشد تا نیاز مشتریان و خواسته شما را تامین کند.

 برای اطلاع از قیمت شیشه مشجر و انواع مختلف آن می توانید با مرکز خرید این نوع شیشه در اصفهان ارتباط برقرار نموده و سفارش خود را اعلام نمایید تا با رعایت شرایط حمل و نقل سالم و در اسرع وقت برای شما ارسال گردد. 

سید رضا عباسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.