مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

هزینه خرید شیشه مشجر رنگی در کشور

آنچه در این مقاله میخوانید

طرح های مختلف شیشه مشجر رنگی نازکخرید عمده شیشه مشجر رنگی در بازار ایران

از جمله پرکاربردترین شیشه ها در صنعت ساختمان سازی، نوع مشجر است. این محصول را در طرح ها و رنگبندی های مختلفی می سازند. اگر می خواهید که از هزینه خرید شیشه مشجر رنگی در کشور مطلع شوید و یا بهتر با انواع آن آشنایی حاصل کنید، پیشنهاد می نماییم، این مطلب را تا پایان مطالعه کنید. 

هزینه خرید شیشه مشجر رنگی در کشور

طرح های مختلف شیشه مشجر رنگی نازک

طرح های مختلف شیشه مشجر رنگی نازک به آن دست از شیشه هایی نازک اطلاق می شود که ضخامتی کمتر از 3 میلیمتر داشته باشند. جالب است بدانید که طرح های مختلف شیشه مشجر نازک رنگی وجود دارد که در این بخش به چند نوع از آن اشاره می کنیم: 

  • شیشه مشجر برفی 
  • شیشه مشجر طرح درخت 
  • شیشه مشجر بازوبندی 
  • شیشه مشجر طرح فرانسه 
  • شیشه مشجر سیمی 
  • شیشه مشجر طرح الماسی 

در کل، تنوع در این حوزه زیاد است و شما حتی می توانید شیشه مشجر سفید را هم تهیه کنید که نوع ساده آن محسوب می شود. این نوع از کالا، عموماً برای حفظ امنیت بیشتر و دید نداشتن از بیرون به داخل یک سازه، به کار گرفته می شود. از آن در نمای بیرون و درون ساختمان ها کار می گیرند. 

از طرفی، از نوع رنگی این شیشه ها بیشتر برای تزئین محیط، جداسازی فضاهای گوناگون، در گلخانه ها و حتی بالکن ها هم استفاده می کنند.  شیشه هایی که به مشجر معروف هستند، بسیار ترد می باشند. مقاومت آنان نیز در برابر فشارها نسبت به سایر شیشه های دیگر کمتر است. 

خرید عمده شیشه مشجر رنگی در بازار ایران

خرید عمده شیشه مشجر رنگی در بازار ایران در بازار ایران، شیشه مشجر در رنگبندی ها و ضخامت های گوناگونی ارائه می شود. اگر قصد خرید عمده این محصول را دارید، خوب است بدانید که می شود آن را به شکل روشن، مات و الوان، آبی، قهوه ای، سبز، سفید و غیره به دست آورید. 

اغلب، عرضه کننده در ضخامت های 4، 5، 6، 8 و 10 میلیمتر این نوع از محصول را به فروش می رساند. 

خرید عمده شیشه مشجر رنگی از جهات مختلفی به سود کسانی است که پروژه های ساخت و ساز کلان روی دست دارند و یا این که قصد عرضه جزئی آن را دارند. با این شیوه از تهیه کالا، می توانند آن را با نرخ های مناسبی به دست آورده که این گونه هزینه های مصرفی خود به به شدت کاهش می دهند. 

در هر صورت، ما در این مجموعه زمینه را برای مشتریان خود به گونه ای فراهم آورده ایم تا از سراسر ایران، بسیار آسان بتوانند آن نوع از شیشه ای را که می خواهند خریداری کرده و در اسرع وقت هم تحویل بگیرند. 

سید رضا عباسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.