مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

واردات انواع شیشه سکوریت کشویی در بازار داخلی

آنچه در این مقاله میخوانید

تفاوت شیشه سکوریت کشویی با معمولیقیمت روز شیشه سکوریت کشویی در بازار ایران

شیشه سکوریت با توجه به ابعاد، رنگ و ضخامت، کاربردهای بسیاری نیز دارد. با توجه به اینکه تولید بالای شیشه سکوریت کشویی داخل ایران، پاسخگوی نیاز روزافزون بازار داخلی نیست، شرکت های بازرگانی معتبری با وارد کردن این شیشه ها از کشورهای دیگر، به تامین نیاز بازار کمک میکنند.

واردات انواع شیشه سکوریت کشویی در بازار داخلی

تفاوت شیشه سکوریت کشویی با معمولی

تفاوت شیشه سکوریت کشویی با معمولی

در سالهای اخیر شیشه سکوریت همراه قابل اعتماد بشر در  صنعت ساختمان سازی شده است. این نوع شیشه طی پرسه حرارت دهی و بلافاصله سرد کردن دو طرف شیشه های معمولی ساخته میشود. بنابر قوانین ساخت و ساز و برای رعایت اصول ایمنی، به کاربردن شیشه معمولی در بسیاری از موارد ساختمانی ممنوع است، با این وجود، به خاطر ایمنی بالایی که شیشه های سکوریت دارد، تقریبا می توان از این نوع شیشه به عنوان شیشه سکوریت توکار در تمام قسمت های ساختمان استفاده کرد. بیشترین کاربردهای شیشه سکوریت که در ساخت و ساز  می توان به آن اشاره کرد؛ به شرح زیر میباشد:

۱-چشم انداز بیرونی ساختمان 

یکی از کاربرد های شیشه های سکوریت معمولی، استفاده در نمای بیرونی خانه ها می باشد. استفاده از شیشه سکوریت معمولی در ساختن آلاچیق ها و بالکن ها ایده ی بسیار جذابی برای زیباسازی چشم انداز بیرونی است؛ که علاوه بر زیبایی منحصر بفردی که به ساختمان میدهد ایستادگی بالایی هم در برابر فشارهای بیرونی و درونی دارد.

۲-حفاظ شیشه ای

از آن جهت که یکی از خطراتی که در خانه ها جان افراد به خصوص کودکان را تهدید میکند، سقوط از راه پله ها و پاگردهای بین طبقه های ساختمان میباشد، برای رفع این نگرانی ها به کار بردن شیشه های سکوریت، به دلیل استحکام بالا در برابر ضربه های شدید، از راه حل های مطمئن و کم خطر است.

۳-پنجره
برای داشتن پنجره هایی محکم که حتی در صورت شکستن شیشه خطرات کمتری به وجود بیاورد، می توان از شیشه های سکوریت استفاده کرد؛ چرا که حتی در صورت شکستن، این شیشه ها تبدیل به قطعات ماسه مانند میشود؛ که حتی قابلیت برندگی نیز ندارند.

به این منظور، برای راحتی در باز و بسته کردن پنجره ها، استفاده از شیشه های سکوریت کشویی نسبت به شیشه های سکوریت معمولی، در ساخت انواع پنجره های متحرک نتایج بهتری به ارمغان میاورد.

۴-راه پله های شیشه ای 

از شیشه های سکوریت به دلیل ایستادگی مثال زدنی که در برابر ضربه و فشار دارند و همچنین جذابیت رویایی که در فضای داخلی خانه بوجود میاورند، می توان در ساختن راه پله، نیز استفاده کرد. شیشه های سکوریت راه پله را می توان در اندازه ها و ضخامت و رنگ های  متفاوتی به کار برد.

شیشه سکوریت راه پله، به خاطر شفافیتی که دارد، زیبایی رویایی به طراحی فضای داخلی خانه میدهد.

قیمت روز شیشه سکوریت کشویی در بازار ایران

قیمت روز شیشه سکوریت کشویی در بازار ایران عوامل بسیاری در تعیین قیمت روز شیشه سکوریت کشویی در بازار ایران موثر میباشد. به این منظور می توان بنابر استفاده ای که از شیشه های سکوریت کشویی میشود و با توجه به شکل شیشه، اندازه، ضخامت، رنگ و یراق آلاتی که استفاده شده، تعیین قیمت نمود.

در این راستا قیمت اشکال هندسی اصولی،که شیشه سکوریت کشویی به صورت مربع یا مستطیل برش میخورد و یا در ابعاد غیر اصولی، نسبت به الگو و شکل آن محاسبه میشود.

یکی دیگر از عوامل موثر در تعیین قیمت شیشه سکوریت کشویی، هزینه دستمزد نصب آن می باشد که میزان دستمزد نصب، بر اساس مساحت سطح به کار برده، متغییر است.

سید رضا عباسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.