مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

واردات شیشه سکوریت 4 میل در بازار

آنچه در این مقاله میخوانید

مدل های متنوع شیشه سکوریت 4 میلخرید انواع شیشه سکوریت 4 میل نسوز

شیشه های سکوریت، کارایی بالایی امروزه پیدا کرده اند. آنان را در ضخامت های گوناگونی می سازند. در کنار شرکت های داخلی که در کار ساخت آن هستند، برخی نیز واردات شیشه سکوریت 4 میل را نیز انجام می دهند. در این مطلب می خواهیم درباره مدل ها و انواع گوناگون آن صحبت کنیم. اگر علاقمند هستید، مطلب زیر را از دست ندهید.واردات شیشه سکوریت 4 میل در بازار

مدل های متنوع شیشه سکوریت 4 میل

مدل های متنوع شیشه سکوریت 4 میلدر میان شیشه ها، نوع سکوریت، از استقامت بالایی برخوردار می باشد که این موضوع بیشتر بر می گردد به ضخامت بالایی که دارد. ولی مدل های متنوع شیشه سکوریت 4 میل نیز در بازار وجود دارد که در طرح های گوناگونی ارائه می شوند. اغلب این نوع از شیشه را به سه دسته فلوت، رفلکس و مشجر دسته بندی می کنند. 

اما مدل های متنوع آن را به روش های مختلفی می سازند که می توان به شیوه استفاده از دستگاه های یو وی جهت چاپ طرح روی شیشه، کوره ای و بدون کوره اشاره کرد. شاید مشتاق باشید بدانید که چه طرح هایی از این شیشه وجود دارد. در این جا چند نمونه مدل شیشه سکوریت پر فروش را معرفی می کنیم: 

  • شیشه سکوریت طرح طبیعت 
  • شیشه سکوریت طرح گل و گیاه 
  • شیشه سکوریت با اشکال هندسی 
  • شیشه سکوریت در خطوط مورب 
  • شیشه سکوریت در مدل های مدرن 
  • شیشه سکوریت معمولی و ساده 

دقت داشته باشید که هر یک از این شیشه ها را با در نظر داشت محیطی که می خواهیم از آن استفاده کنیم، باید تهیه کرد. نوع رنگی این کالا هم وجود دارد که در این زمینه هم دارای الوان چشم نوازی است. 

خرید انواع شیشه سکوریت 4 میل نسوز

خرید انواع شیشه سکوریت 4 میل نسوزاگر به دنبال خرید شیشه سکوریت 4 میل نسوز هستید، توجه کنید که این محصول انواع گوناگونی دارد. آن را نیز به شکل عمده ای عرضه می کنند. 

شیشه سکوریت نسوز با کیفیت بالا، از مقاومت زیادی در برابر حرارت برخوردار می باشد. از آن بیشتر در پارتیشن سازی، شومینه، درب های خودکار، پنجره ها و دکوراسیون داخلی کار می گیرند. 

این شیشه ها، بر اساس ضخامت و نوع مواد اولیه ای که در آنان به کار رفته، تاب آوری شان در برابر حرارت متفاوت است. برای مثال، برخی از آنان در دمای بالای 1000 درجه سانتی ‌گراد مقاومت دارند. این شیشه ها نیز در انواع ساده، رنگی، مات و شفاف ارائه می گردند. 

خرید انواع این شیشه را به راحتی می توانید از مجموعه ما در هر جایی از کشور که هستید انجام دهید. فروشندگان ما سفارش شما را ثبت می کنند و آن را در مدت زمان تعیین شده به دست ‌تان می رسانند. 

سید رضا عباسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.