مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش عمده شیشه سکوریت 10 میل مرغوب

آنچه در این مقاله میخوانید

مشخصه اصلی شیشه سکوریت 10 میل نسوزتوزیع کننده شیشه سکوریت 10 میل ارزان قیمت

سکوریت یکی از انواع شیشه هاست که مقاومت بالا و همچنین ایمنی بیشتری را در برابر شکستن دارد. این نوع شیشه که کم ترین خطر را هنگام شکستن و ضربه دارد از پر طرفدار ترین نوع شیشه برای استفاده به کار می رود. شیشه سکوریت ضخامت های متفاوتی دارد و رنگ و شفافیت آن در این تنوع متغیر است. اولین تولید شیشه سکوریت به 120 سال قبل بر میگردد و از آن زمان تا به حال پیشرفت قابل توجهی در مقاومت و کیفیت آن صورت گرفته است. شیشه سکوریت 10 میل هر متر مربع آن 25 کیلوگرم وزن دارد.پخش عمده شیشه سکوریت 10 میل مرغوب

مشخصه اصلی شیشه سکوریت 10 میل نسوز

مشخصه اصلی شیشه سکوریت 10 میل نسوز مقاومت این نوع شیشه بستگی به ضخامت (میل) آن دارد. با توجه به فرآیند هایی که در تولید شیشه سکوریت انجام می شود مقاومت آن افزایش پیدا می کند. مقاومت شیشه سکوریت را از نظر مقاومت تحمل فشار و تغییرات دمایی و ضربه اندازه گیری کرد. شیشه سکوریت نسوز در برابر تغیرات دمایی مقاومت بالایی دارد. شیشه سکوریت چند برابر شیشه ی معمولی مقاومت دارد و چون در حرارت بالایی فرآیند تولید آن صورت میگیرد نسبت به حرارت مقاوم است. ایننوع شیشه راه شیشه نشکن نیز می نامند زمانی که در اثر ضربه شکسته میشود به قطعات بسیار ریزی تقسیم میشود که کاملا بی خطر است. شیشه هایی در بازار وجود دارند مانند شیشه سکوریت نسوز که از آن ها برای محافظت از شومینه با حرارت بالا استفاده می شود. یکی از علت های پرطرفدار بودن این شیشه در میان محصولات دیگر تحمل حرارتی بالای ای نوع شیشه است در کنار قیمت مناسبی که دارد.

توزیع کننده شیشه سکوریت 10 میل ارزان قیمت

توزیع کننده شیشه سکوریت 10 میل ارزان قیمت برای خرید شیشه سکوریت باید از اندازه و وزن شیشه ی مناسب برای کارتان اطلاع داشته باشید. شیشه سکوریت در مدل ها و رنگ های متفاوتی تولید می شود: شیشه سکوریت قهوه ای، شیشه سکوریت براق،شیشه سکوریت مات. شیشه سکوریت مات جلوی ورود نور را نمیگیرد اما در عین حال مات است و فضای داخلی مشخص نیست. برای خرید شیشه سکوریت با قیمت مناسب می توانید از شیشه هایی با ضخامت کمتر استفاده کنید. شیشه سکوریت داری کیفیت های متفاوتی است و همچنین تفاوت قیمت هر متر شیشه سکوریت به ضخامت و رنگ آن بستگی دارد. حتما در هنگام خرید به مشخصاتی که بر روی شیشه نوشته شده است دقت کنید ویژگی های شیشه اعم از ضخامت ابعاد و … روی آن نوشته شده است. امروزه با خرید تلفنی و سفارش اینترنتی از فروشگاه های معتبر به صورت مستقیم  با قیمت عمده محصولات انتخابی از جنس سکوریت را سفارش دهید. از مزایا خرید اینترنتی مشاوره از کارشناسان فروش برای تهیه مناسب ترین محصول است.

سید رضا عباسی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آرام سال شما را به خرید بهترین محصولات شیشه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.